Kategoriler

Üreticiler

Üretici yok

Haber bülteni

Arama

DUNLOP COMPAQ GOOGLE ON EARTH UYUMLU, OTOMATİK EĞİMLİ KOŞU BANDI

DUNLOP COMPAQ GOOGLE ON EARTH UYUMLU, OTOMATİK EĞİMLİ KOŞU BANDI

Detaylar

İndirimde İndirimde
0,00 TL Vergi dahil

Mevcut: Ürün Stoklarımızda Mevcuttur.

Bu ürünü beğendiğim ürünler listesine ekle

25 other products in the same category:Evinizin rahatlığında profesyonel bir spor salonu kalitesini Dunlop COMPAQ ile yakalayacaksınız.

 

Motor Gücü Sürekli: 2,75 HP

 

Elden Nabız Ölçme: Her iki tutma kolundan da istediğiniz her zaman nabız ölçümü yapabilirsiniz.

Vücut Yağ Ölçme Özelliği: Bu özellik sayesinde vücudunuzun yağ oranını ölçebilir, yağ oranınızın hangi aralıkta olduğunu öğrenebilir ve bu sayede gelişiminizi her an takip ederek motivasyonunuzu arttırabilirsiniz.

Hız Minimum: 0,8 km/sa

Hız Maksimum: 16 km/sa

Koşu Alanı:  44 x 135 cmGeniş yürüyüş / koşu alanı bant genişliği ile spor salonlarındaki koşu bantlarından farsız şekilde rahat egzersiz yapmanıza olanak tanır.

Taşıma Kapasitesi: 120 kg

Eğim: %15 otomatik Eğim. (Eğim Özelliği Tırmanma Zorluk Kademenizi Ayarlarken; Koşu Bandında Egzersiz Yaparken Motivasyonunuz En Üst Seviyede Olur.)

Katlanma ve Taşınma: Katlanabilir ve rahatça taşınabilir. Amortisörü sayesinde koşu bandınızı belinize herhangi bir zarar vermeden katlayıp, yere kadar eğilmeden açabilirsiniz.

Tutma Kolları: Kalın ve uzun kolları sayesinde dengeli ve sağlam bir egzersiz imkanı sunar. Tutma kollarında kolay hız ve eğim ayarlama tuşları bulunmaktadır. Bu sayede egzersiz yaparken hızınızı ya da eğiminizi zorlanmadan ve egzersiziniz kesintiye uğramadan ayarlayabilirsiniz.

Gösterge Tipi: Tek, büyük pencereli, estetik ve şık LCD ekran

Gösterge Bilgileri: Hız, Zaman, Mesafe, Eğim, Kalori, Nabız, Program, Body Fat (Vücut Yağ Ölçümü) Bilgileri göstergeden görülebilir.

Göstergenin üzerinde bulunan tuşlarla ekrana giriş yapmadan direkt olarak hızınızı ayarlayabilirsiniz. 4km/sa, 8 km/sa, 12 km/sa, 16 km/sa direkt hız tuşları göstergenin üzerinde bulunmaktadır.

Emniyet Anahtarı: Emniyet anahtarı herhangi bir tehlike ya da acil durum anında Koşu bandını otomatik olarak durdurur.

Ce – Avrupa Standartlarına Uygunluk Sertifikasına Sahiptir.

Gürültü Düzeyi: Normal seviyede çalışmaktadır. Ev kullanıı için idealdir.

Zemin Sistemi: Koşu bandı tahtası ile bandı arasına yerleştirilen 6’lı kauçuk özel malzeme koşu bandında esnek zemin özelliği sağlar ve eklemlere baskı yapmasını engeller.

Esnek Zemin: Var

Hedef Girme: Egzersize başlamadan önce kendinize koyduğunuz hedefi koşu bandınızın hafızasına girebilirsiniz, belli bir hedefe yönelik çalışmak hedefiniz olmadan çalışmaya göre çok daha motive edicidir. Hedefinize ulaştığınızda cihaz sizi uyaracaktır. Hedefinizi yakmak istediğiniz kalori, yaş ya da egzersiz süresi olarak belirleyebilirsiniz.

Enerji Tasarruf Modu: 10 dakika boyunca herhangi bir tuşa basılmaz ise koşu bandı, kendini tasarruf moduna alır; gösterge kapanır. Herhangi bir tuşa basıldığında koşu bandınız yeniden çalışmaya başlayacaktır.

 

ÖLÇÜ VE AĞIRLIKLAR:

Kurulu Ebat: 190x80x140 cm

Katlanmış Ebat: 195x87x38 cm

Net Ağırlık:  92 Kg

 Şu an müşteri yorumu bulunmamakta.

Only registered users can post a new comment.

Sepet  

Ürün yok

Kargo 0,00 TL
Toplam 0,00 TL

Sepet Kasaya git

Arama