Kategoriler

Üreticiler

Üretici yok

Haber bülteni

Arama

DUNLOP OTOMATİK EĞİMLİ 2,75 HP SPEED KOŞU BANDI

DUNLOP OTOMATİK EĞİMLİ 2,75 HP SPEED KOŞU BANDI

Detaylar

İndirimde İndirimde
0,00 TL Vergi dahil

Mevcut: Ürün Stoklarımızda Mevcuttur.

Bu ürünü beğendiğim ürünler listesine ekle

25 other products in the same category:DÜNYACA ÜNLÜ DUNLOP MARKA SPEED OTOMATİK EĞİMLİ, RADYO VE MP3 ÖZELLİKLİ KOŞU BANDI

Geniş ve uzun yürüme alanına sahip olan Dunlop SPEED koşu bandında otomatik eğim (rampa) özelliği ile egzersizin keyfine varın!

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER:

Otomatik eğim özelliği vardır

* Elden Nabız Ölçme: Her iki tutma kolundan da istediğiniz her zaman nabız ölçümü yapabilirsiniz.

*Programlar: 15 adet program mevcuttur ve kendi hedeflerinize uygun oluşturabileceğiniz manuel programı mevcuttur.

 

Motor Gücü Sürekli: 2,75 HP

Motor Gücü Maksimum: 4 HP

Elden Nabız Ölçme: VAR

Vücut Yağ Ölçme Özelliği: Bu özellik sayesinde vücudunuzun yağ oranını ölçebilir, yağ oranınızın hangi aralıkta olduğunu öğrenebilir ve bu sayede gelişiminizi her an takip ederek motivasyonunuzu arttırabilirsiniz.

Hız Minimum: 1 km/sa

Hız Maksimum: 16 km/sa

Koşu Alanı:  44x135 cm. Geniş yürüyüş / koşu alanı bant genişliği ile spor salonlarındaki koşu bantlarından farsız şekilde rahat egzersiz yapmanıza olanak tanır.

Taşıma Kapasitesi: 125 kg

Eğim: %15 otomatik Eğim. (Eğim Özelliği Tırmanma Zorluk Kademenizi Ayarlarken; Koşu Bandında Egzersiz Yaparken Motivasyonunuz En Üst Seviyede Olur.)

Katlanma ve Taşınma: Katlanabilir ve rahatça taşınabilir. Amortisörü sayesinde koşu bandınızı belinize herhangi bir zarar vermeden katlayıp, yere kadar eğilmeden açabilirsiniz.

Tutma Kolları: Kalın ve uzun kolları sayesinde dengeli ve sağlam bir egzersiz imkanı sunar. Tutma kollarında kolay hız ve eğim ayarlama tuşları bulunmaktadır. Bu sayede egzersiz yaparken hızınızı ya da eğiminizi zorlanmadan ve egzersiziniz kesintiye uğramadan ayarlayabilirsiniz.

Gösterge Tipi: Geniş LCD Ekran. Blue backlight teknolojisi

Gösterge Bilgileri: Hız, Zaman, Mesafe, Eğim, Kalori, Nabız, Program, Body Fat (Vücut Yağ Ölçümü) Bilgileri göstergeden görülebilir.

Emniyet Anahtarı: Emniyet anahtarı herhangi bir tehlike ya da acil durum anında otomatik olarak durdurur.

Ce – Avrupa Standartlarına Uygunluk Sertifikasına Sahiptir.

Gürültü Düzeyi: Düşük seviyede çalışmaktadır. Ev kullanıı için idealdir.

Zemin Sistemi: Koşu bandı tahtası ile bandı arasına yerleştirilen özel malzeme koşu bandında esnek zemin özelliği sağlar ve eklemlere baskı yapmasını engeller.

Esnek Zemin: Var

Hedef Girme: Egzersize başlamadan önce kendinize koyduğunuz hedefi girebilirsiniz, belli bir hedefe yönelik çalışmak hedefiniz olmadan çalışmaya göre çok daha motive edicidir. Hedefinize ulaştığınızda cihaz sizi uyaracaktır. Hedefinizi yakmak istediğiniz kalori, yaş ya da egzersiz süresi olarak belirleyebilirsiniz.

Düşük Enerji Tüketimi: Cihaz hiç çalışmadan 10 dakika süresince açık kalırsa, kendisini tasarruf moduna alır. Herhangi bir tuşa basarak cihazı tasarruf modundan kolayca çıkarabilirsiniz.

 

ÖLÇÜ VE AĞIRLIKLAR:

Kurulu Ebat: 174 x 71 x 126 cm

Katlı Ebat: 81 x 71 x 158 cm

Net Ağırlık:  60 Kg

Şu an müşteri yorumu bulunmamakta.

Only registered users can post a new comment.

Sepet  

Ürün yok

Kargo 0,00 TL
Toplam 0,00 TL

Sepet Kasaya git

Arama